מתוך דה מרקר: אושרה תכנית מחיר למשתכן על קרקעות המדינה

לפי כתבה שהתפרסמה באתר דה מרקר, משרד האוצר הגדיל את העלות הצפויה בחצי מיליארד ש"ח לשנה ואישר את מכרזי "מחיר למשתכן" בכל קרקעות המדינה. מטרתם של צעדים אלו, שאושרו על ידי עדת השרים לענייני תכנון, בנייה מקרקעין ודיור בראשות שר האוצר משה כחלון, היא הגדלת היצע הדירות והוזלת מחיריהן.

מאת: יובל חקשורי – צוות האתר

יובל חקשורי

לחצו על התמונה על מנת לקרוא את הכתבה המקורית באתר דה מרקר

כמו כן, אושרו החלטות לזרז פדיון של קרקע חקלאית ולזרז בנייה, במיוחד ביישובי מיעוטים. בפתיחת הישיבה עדכן סגן ראש אגף התקציבים באוצר, ערן ניצן, כי עלות שיווק כלל קרקעות המדינה במסלול "מחיר למשתכן" תעמוד על 1.7 מיליארד שקלים לשנה.

הצעה נוספת שעוררה עניין רב לפני הדיון, היא בדבר מתן האפשרות לפיצול דירות בערים ללא צורך בהיתר. אתמול היא הוסרה מסדר היום, זאת בעקבות התנגדות חריפה שהביעו ראשי רשויות מקומיות רבים.

בשנת 2007 הקים יובל חכשורי חברה בבעלותו הנקראת "חכשורי הום קלאב בע"מ" והחל לרכוש מגרשים, לבנות ולמכור אותם, מה שהביא אותו למכור עד כה כ-250 דירות.

 

יובל חקשורי - יובל חכשורי

יובל חקשורי (חכשורי הום קלאב) בן 42, יזם וקבלן בתחום המגורים בכל הארץ ותמ"א 38 באזור המרכז (תל אביב רמת גן גבעתיים, רמת השרון הרצליה ועוד..).

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebookPinterestGoogle Plus

על אודות יובל חקשורי - יובל חכשורי

יובל חקשורי (חכשורי הום קלאב) בן 42, יזם וקבלן בתחום המגורים בכל הארץ ותמ"א 38 באזור המרכז (תל אביב רמת גן גבעתיים, רמת השרון הרצליה ועוד..).
פורסם בקטגוריה יובל חכשורי, נדל"ן בישראל, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.