איך תשפיע עלייה מצרפת על שוק הדיור?

גל הטרור האחרון בצרפת הביא עמו את השיח על עלייה אפשרית של מספר לא מבוטל מיהודי צרפת לישראל, כבר בחודשים הקרובים. על פי ההערכות, גל עלייה מצרפת צפוי להוביל לעלייה בביקושים לדירות בארץ וכתוצאה מכך, לעלייה מסוימת במחירי הנדל"ן.

נכתב ע"י יובל חכשורי – הום קלאב

יובל חכשורי - הכתבה מכלכליסט

יובל חכשורי – קראו את הכתבה מכלכליסט

על פי כתבה ב"כלכליסט", מספר יזמים החלו לדווח שהתקבלו אצלם מספר פניות גדול לאחרונה מיהודים צרפתים. לפי נתוני משרד הקליטה, בשנת 2014 עלו לישראל למעלה מ-6,000 יהודים מצרפת, מדובר בזינוק גדול מאוד בהשוואה לנתוני 2013.

בכתבה הובאו דעות של פתרנות אפשריים להגדלת היצע הדירות על מנת להיערך לגל העלייה ולעלייה בביקושים. אחד הפתרונות שהוצעו הוא הוספה של כ-10,000 דירות חדשות מדי שנה, בתכנית שתימשך על פני חמש שנים, וזאת בנוסף לעשרות אלפי דירות שיש לבנות מדי שנה לאוכלוסייה הישראלית.

די ברור כי על מנת לא לראות עלייה נוספת בביקושים הגבוהים ממילא, על הממשלה להיערך לגל העלייה המוגבר מצרפת הצפוי להתרחש בחודשים הקרובים – זאת על ידי קידום תכניות פעולה מסודרות.

הכותב הנו יובל חכשורי,מנכ"ל חכשורי הום קלאב, יזם בנייה ובנו של ישעיהו חכשורי, בעליה של חברת "פרידמן חכשורי חברה להנדסה ובנייה בע"מ".

יובל חקשורי - יובל חכשורי

יובל חקשורי (חכשורי הום קלאב) בן 42, יזם וקבלן בתחום המגורים בכל הארץ ותמ"א 38 באזור המרכז (תל אביב רמת גן גבעתיים, רמת השרון הרצליה ועוד..).

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebookPinterestGoogle Plus

על אודות יובל חקשורי - יובל חכשורי

יובל חקשורי (חכשורי הום קלאב) בן 42, יזם וקבלן בתחום המגורים בכל הארץ ותמ"א 38 באזור המרכז (תל אביב רמת גן גבעתיים, רמת השרון הרצליה ועוד..).
פורסם בקטגוריה בניה למגורים, חקשורי הום קלאב, יובל חכשורי, יובל חקשורי, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.