מה המאפיינים של בניה לגובה למטרת מגורים? – חכשורי הום קלאב

בניה לגובה היא צורת בינוי הנקראת לעיתים גם בנייה רוויה והיא פיתרון מצוין למצוקה של קרקעות ולריבוי אוכלוסין. הבניין רשום כבית משותף על פי חוק המקרקעין התשכ"ט ‎1969 ואמור להכיל שתי קומות ומעלה ולכלול ארבע יחידות דיור לפחות.

מאת: צוות האתר של יובל חכשורי 

יובל חכשורי

בניה לגובה (cooldesign)

המאפיין הבולט ביותר של בניה לגובה למטרת מגורים הוא צורת הבינוי ש ממצה את שטח הקרקע באופן מרבי ובכך מגדילה את אחוזי הבניה. הדבר מעניק פתרון לביקוש הגבוה למגורים ולכן, במרכזי הערים הגדולות בונים מגדלים לגובה.

המאפיין הנוסף הבולט בבניה לגובה למטרת מגורים הוא העובדה כי הבניה לגובה מבטיחה איכות חיים מאורגנת ושקטה יותר. באופן זה הדיירים זוכים למתחם חדש, שמור וסגור, במפלס אחד, עם כל השירותים המגוונים הנלווים. כמו כן, במרבית המקרים הבניינים ימוקמו במרכז העיר וקרובים למרכזי הבילוי, הסחר והפנאי.

בשנת 2007 הקים יובל חכשורי חברה בבעלותו הנקראת "חכשורי הום קלאב בע"מ" והחל לרכוש מגרשים, לבנות ולמכור אותם, מה שהביא אותו למכור עד כה כ-250 דירות. 

יובל חקשורי - יובל חכשורי

יובל חקשורי (חכשורי הום קלאב) בן 42, יזם וקבלן בתחום המגורים בכל הארץ ותמ"א 38 באזור המרכז (תל אביב רמת גן גבעתיים, רמת השרון הרצליה ועוד..).

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebookPinterestGoogle Plus

על אודות יובל חקשורי - יובל חכשורי

יובל חקשורי (חכשורי הום קלאב) בן 42, יזם וקבלן בתחום המגורים בכל הארץ ותמ"א 38 באזור המרכז (תל אביב רמת גן גבעתיים, רמת השרון הרצליה ועוד..).
פורסם בקטגוריה בניה לגובה, חקשורי הום קלאב, יובל חכשורי, עם התגים , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.